Hakkımızda

Neden Kaplan Deco?

Sıkıcı kurumsal metinler yerine aklınızdaki sorulara hızlı cevap vermek istiyoruz.

Sizi gerçekten çok iyi anlıyoruz!

Sizi gerçekten iyi anlıyoruz! Detaylara oldukça önem veren Demo Ahşap, karşılıklı ticari ilişkilere dayanan iş tanımına yönelik olarak, müşteri ile ilgili firmanın birbirini tanıması gerektiğini savunur. Öyle ki, karşılıklı olarak müşteri ve firmanın birbirini anlayamadığı durumlarda ortaya çıkan anlaşmazlık durumlarına mahal vermemek ve kurumsal ilişkileri en üst düzeyde tutabilmek adına Demo Ahşap, sıkıcı kurumsal metinler, iletişimde zorluk çıkarabilecek teknik terimler kullanmak yerine, ilgili / yetkili kişinin / kişilerin anlayabileceği bir dil ile iletişimi tercih eder.

Hemen Başlayalım!

Teknik ekipteki arkadaşlarımız sizleri yerinizde ziyaret ederek tercih ettiğiniz ürün hakkında bilgilendirme yapmaktadır. Ardından montajın gerçekleştirileceği yer, mekan ölçümlerinden sonra üretim hattına geçilmektedir.Tercih ettiğiniz ürün modeli her ne olursa olsun Demo Ahşap, verdiği termin süresi sözünde durarak istediğiniz ürünü en kısa sürede sizlere ulaştırmaktadır.

Hizmetlerimiz

Kaplan Deco olarak sizler için sunduğumuz hizmetlerimizden bazıları..

Restoran - Cafe Mobilyaları

Kaplan Deco Restoran ve Cafe Mobilyaları

Bir restoran mobilya yaptırırken, alanın ergonomisi çok önemlidir. Mobilyaların uygun bir şekilde dizayn edilip alana yerleştirilmesi hem konfor açısından hem de estetik açısından oldukça önemlidir. Kaplan Ahşap yılların verdiği tecrübe ile bir çok restoran mobilya uygulamaları gerçekleştirmiş ve her uygulama sonucunda mutlu bir güler yüz ile karşılaşmıştır.

Koleksiyon Özel Tasarım Mobilya

Özel tasarlanan mobilya uygulamaları
Odanızda dolap koyabileceğiniz alan fazla geniş değilse, uygun fiyatlı bir dolap arıyorsanız ekonomik özel tasarlanan mobilya uygulamalarını mutlaka görmelisiniz. Hem alan darlığına çözüm getirecek hem de maliyet açısından önemli farklar yaratacak özel uygulamalar ile “ekonomik mobilya" kuralına uygun hizmet ile odanız modern bir görünüm kazanırken, yer sıkıntısının da üstesinden gelecektir.

Giyim Odası

Kaplan Ahşap Giyim Odası Mobilyaları

Giyim odası yaptırırken kullanacağınız alan çok önemlidir. Genellikle alan sıkıntısı çeken ve daha konforlu bir alan yaratmak isteyen müşterilerimize harika çözümler sunuyoruz. Bu alanda en çok dikkat edilmesi gerekilen özellik, yapılan çalışmalarda kullanılan malzemelerdir. Kalitesiz malzemeler kullanımı sonucu yaralanmalara kadar süren kazalar meydana gelmektedir. Kaplan ahşap mobilya imalatı süresince 1.sınıf kaliteli malzemeler kullanmaktadır.

Ahşap Zemin

Kaplan Ahşap özel ahşap zemin uygulamaları
Gelişen günümüz teknolojisi ile zemin uygulamalarıda önem kazanmaktadır. Yanlış konumlandırılan ve kalitesiz malzemeler ile yapılan zemin uygulamalarında hem firma çalışanları yaralanmalara kadar giden olaylar yaşamakta hem de fiyat performans oranın da firma zarar görmektedir. Kaplan ahşap 1.sınıf kaliteli malzeme kullanımı ile hem doğru zemin uygulamalarını gerçekleştirmekte hem de fiyat/performans oranında en üst düzeyde işçilik ortaya koymaktadır.

Teknik Servis Hizmeti

Kaplan Ahşap Mobilya Teknik Servis Hizmeti

Eski ve kullanılmayan mobilyalarınızı değiştirmek bütçenize ağır geliyor ise kaplan ahşap sizlere harika bir hizmet sunmaktadır. Eski ve tamire ihtiyacı olan mobilyalarınızı teknik servis hizmetimiz ile ilk gün ki hale getiriyor, sizleri büyük bir dertten kurtarıyoruz.

Keşif Hizmeti

Kaplan Ahşap keşif hizmeti verilmektedir.
Hayalini kurduğunuz mobilya grupları için ölçü ve fiyat almak için keşif hizmetlerimiz bulunmaktadır. Keşif hizmetimiz imalat hizmetinin dışında kalan bir hizmet olduğu için ücrete tabidir.

Mutfak Mobilyaları

Kaplan Deco Mutfak Mobilyaları

Bir mutfak yaptırırken, çekmecelerin ergonomisi çok önemlidir. Kaşıklıklar, kuru gıdalar, mutfak eşyaları çok düzenli bir şekilde yerleşmelidir. Mutfak eşyaları kullanım kolaylığında ve rahatlıkla ulaşabilecek noktalarda depolanmalıdır. Özellikle tencereler ve tabaklar için kullanılan raylı saklama alanları dolap ve çekmecelere yerleşebilir. Böylece dar alanlarda bile rahat kullanım alanları yaratılır. Son teknoloji kullanılan bu raf ve çekmece çözümleri sadece aksesuardır ve var olan mutfaklara bile uygulanabilir.

Banyo Mobilyaları

Kaplan Deco Ekonomik Banyo Mobilyaları
Banyonuzda dolap koyabileceğiniz alan fazla geniş değilse, uygun fiyatlı bir dolap arıyorsanız ekonomik banyo dolabı çeşitlerimizi mutlaka görmelisiniz. Hem alan darlığına çözüm getirecek hem de maliyet açısından önemli farklar yaratacak banyo dolabı çeşidi olan “ekonomik banyo dolapları” sayesinde banyonuz modern bir görünüm kazanırken, yer sıkıntısının da üstesinden gelecektir.Ekonomik banyo dolabı çeşitlerimizde genellikle dayanıklı ve 1. sınıf MDF malzeme üzeri lake kaplama tekniği kullanılmaktadır. Birbirinden farklı tasarım ve kullanım amacına uygun ekonomik banyo dolabı modellerimiz, banyonuza ferah bir ortam sağlayacaktır.

Yemek odası Mobilyaları

Kaplan Deco Yemek Odası Mobilyaları

Yemek odası, evde oturanların beraber yemek yedikleri odadır. Genellikle servisin kolay olması için yemek odaları, mutfakların yakınında yer alırlar. Yemek odası genellikle sandalyeler ve masadan oluşur. Sandalyeler masanın etrafında sıralanmış bir şekilde bulunur. Yemek odaları şimdilerde evlerin küçük olmasından dolayı çoğu evde bulunmamaktadır. İnsanlar yemek odalarını bazen yalnızca resmî yemeklerde kullanmaktadırlar. Buradan yola çıkarak Demo Ahşap sizlere en uygun yemek odası takımlarını en iyi kalitede sunmaktadır.

Yatak odası Mobilyaları

Kaplan Deco Yatak odası Mobilyaları

Dinlenme mabedimiz olan yatak odaları bir evin en önemli noktasıdır. Rahat uyku uyumak ve dinlenebilmek için yatak odasında alacağımız bazı önlemler vardır. Bu nedenle yatak odası dekorasyonu çok dikkatli yapılmalıdır.Yatak odasında sadelikten ve soft renklerden yana olmak rahat bir dinlenme olanağı verecektir. Gerginliği azaltacak olan pastel tonlar kendi zevkinizle birleşmelidir. Yatak odasında bu yıllarda çok moda olan beyaz veya krem tonlarında ki mobilyalar ile kullanılan uçuk pembe, lila, sarı, maviler ile yaratılan etki bir masal evi tarzıdır. Buradan hareketle Demo Ahşap sizlere en uygun ve en ekonomik çözümlerle yatak odası mobilyaları hizmetini sağlamaktadır.

Duvar Ünitesi

Kaplan Deco Duvar / Tv Ünitesi

Tv Ünitesi, son yıllarda gelişen teknoloji ile birlikte ortaya çıkan yeni nesil bir ev mobilyasıdır. Son yılların en çok tercih edilen mobilyası olan TV Üniteleri, LCD ve Televizyon sistemlerinin artıp çeşitlenmesiyle birlikte evlerimizin en önemli ihtiyaçlarından biri olmuştur. Duvara monte imkanı veren LCD televizyonlar tek başlarına duvarlardaki estetiği bozdular. Kumandası, CD çaları vs… derken evdeki elektronik alet sayısı da dağınıklığa sebep oldu. Tüm bu olumsuzlukları en dekoratif şekilde toplayacak bir ürüne ihtiyaç duyuldu. İşte tam burada imdadımıza Tv Üniteleri yetişti. İhtiyaçlarınıza göre özel olarak da üretilebilen TV Ünitelerini aynı zamanda kitaplık, büfe; TV ünitesinin tasarımı ve modeli buna uygunsa cam eşyalarınızı koyabileceğiniz gümüşlük olarak da çok amaçlı kullanılabilir. Kısacası Tv Ünitesi ya da Yaşam Ünitesi olarak da adlandırılan bu yeni nesil mobilya, tv sehpası ile gümüşlüğün estetik açıdan birleştirilmiş ve daha kullanışlı hale getirilmiş biçimidir.